Co jíme

Milí rodiče,

víme, jak je důležité, aby se Vaše ratolest dobře stravovala a zároveň víme, že každé dítě má k jídlu zcela jiný přístup. V naší školce budeme i v tomto směru ke každému malému strávníkovi přistupovat individuálně, ale vždy dohlédneme na to, aby se každé dostatečně najedlo.

Vyjdeme vstříc i těm, kteří jsou zvyklí na „svoji“ stravu nebo mají z jakéhokoliv důvodu individuální dietu. Proto jim maminky mohou připravit vlastní jídlo s sebou a my už zajistíme jeho správnou teplotu na talířku.

Jinak samozřejmě nabízíme zajištění obědů (polévka a hlavní jídlo) i svačinek našim prostřednictvím. Vše odebíráme z osvědčené školní jídelny v blízkosti naší školky, kde výborně vaří i pro jejich vlastní mateřskou školku. Od října 2016 je jídelna přihlášena v projektu ministerstva zdravotnictví a státního zdravotního ústavu "ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA". 

Jídelníček bude vyvěšen v prostorách školky i na webových stránkách školky, abyste případně mohli stravovaní vašeho potomka vhodně doplňovat.

V naší školce je důsledně dodržován pitný režim. Děti mají možnost se po celou dobu pobytu ve Školce Písnička kdykoli napít, popř. si nosit vlastní nápoje, na které jsou zvyklé. Ve Školce Písnička jsou k dispozici ovocné čaje, šťávy a pitná voda.

 

Cena za stravné:

Celý den (oběd, odpolední a dopolední svačina)  75,-Kč

 

 

 

 

Přílohy

Název Popis odkaz
Alergeny.JPG 656 kB
270120.pdf 90 kB