Co jíme

Milí rodiče,

víme, jak je důležité, aby se Vaše ratolest dobře stravovala a zároveň víme, že každé dítě má k jídlu zcela jiný přístup. V naší školce budeme i v tomto směru ke každému malému strávníkovi přistupovat individuálně, ale vždy dohlédneme na to, aby se každé dostatečně najedlo.

Vyjdeme vstříc i těm, kteří jsou zvyklí na „svoji“ stravu nebo mají z jakéhokoliv důvodu individuální dietu. Proto jim maminky mohou připravit vlastní jídlo s sebou a my už zajistíme jeho správnou teplotu na talířku.

Jinak samozřejmě nabízíme zajištění obědů (polévka a hlavní jídlo) i svačinek našim prostřednictvím. Od 1.6.2020 odebíráme stravu od  osvědčené společnosti ERTUS - školní jídelny, spol.s r.o.

Jídelníček je vyvěšen v prostorách školky i na webových stránkách školky, abyste případně mohli stravovaní vašeho potomka vhodně doplňovat.

V naší školce je důsledně dodržován pitný režim. Děti mají možnost se po celou dobu pobytu ve Školce Písnička kdykoli napít, popř. si nosit vlastní nápoje, na které jsou zvyklé. Ve Školce Písnička jsou k dispozici ovocné čaje, šťávy a pitná voda.

 

Cena za stravné na celý den: 66,- Kč (dopolední svačina, oběd - polévka a hlavní jídlo a odpolední svačina).

Děti, které odcházejí domů po obědě, dostanou odpolední svačinu s sebou.

 

 

Přílohy

Název Popis odkaz
Alergeny.JPG 656 kB
21.11. skolky.pdf 128 kB
28.11. skolky.pdf 127 kB